İZMİR DUŞAKABİN


İZMİR DUŞAKABİN


İzmir ili genelinde firmamız adına pal duş duşakabin satışı nakliye ve montaj hizmeti sunmaktadır. Nokta Duş firmasının İzmir Karabağlar’da merkezi bulunan pal duş firması ile İzmir çiğli, İzmir Karşıyaka, İzmir gıda çarşısı ve diğer ilçelere hizmet vermektedir.

Nokta Duşakabin İzmir Temsilcisi Pal Duş, İzmir Karabağlar ve cıvarında bulunan tüm ilçelere Duşakabin satışı nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. 

Karabağlar ve yakın cıvarı olan ilçelerde Ücretsiz Ölçü Ve Keşif Servsimiz Yapılmaktadır. Duşakabin Fiyatları Ve Duşakabin Kampanyalarmız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Nokta Duşakabin İzmir iletişim arayıp bilgi alabilirsiniz.
PAL  DUŞ markası, 2013 yılı Ocak ayında, İzmir ilinde, duşakabin sektöründe faaliyete girmiştir. Banyo ve küvet kabinleri üzerine üretim yapmakta ve montaj hizmeti vermektedir. Kaliteyi ve iyi hizmeti prensip edinen şirketimiz, kısa zamanda ülke geneline yayılıp, geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.
 
Sektörde, 13 yıllık deneyimi bulunan profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ve deneyiminin yanısıra, duşakabin sektöründeki gelişmeleri de yakından takip eden PAL DUŞ, kalite standartlarını ve teknolojilerini sürekli yenileyerek başarısını kanıtlayarak daha iyi hizmet verebilmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATLARI

İKİ DUVAR ARASI DUŞAKABİN

PLASTİK DUŞAKABİN