DUŞAKABİN FİYATLARI

DUŞAKABİN FİYATLARI

Geçtiğimiz yılda, Duşakabin fiyatları dövizdeki dalgalanmalardan etkilenerek, 3 defa küçük küçük zamların gelmesi ile, yeni yıla yeni fiyat listesi ile girmemize neden oldu.  2018 Yılı Duşakabin fiyat listesi yazımızda,  “Teknesiz duşakabin fiyatları” hakkında detaylı Bilgiler yeralmaktadır. 2018 duşakabin fiyat listesinde belirtilen fiyatlar, Teknesiz olduğu için, Duşteknesi veya küvet dahil fiyatları öğrenmek için, Online mağaza bölümünde ürün seçimi yapıp ürün detaylarınızı yazarak Online fiyat bilgisi alabilir veya müşteri temsilcimizi arayıp telefonda fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.
Duşakabin üretim satış ve montaj hizmeti veren firmamız 8 farklı kategoride 60 farklı modelde duşakabin satışı yapmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti firma personelimiz tarafından yapılmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünlerde 2 yıl ücretsiz servis garantisi verilmekte olup diğer senelerde sürekli servis bakım hizmeti verilmektedir.
Fiyat Listesinde belirtilmiş olan fiyatlar 2018 Ocak ayı itibariyle oluşturulan fiyat listesi olup, olan dışı durumlarda fiyat değişimi yapılmaktadır. Güncel fiyatlar hakkında nokta duşakabin müşteriDanışma hattını arayabilirsiniz.


Teknesiz Duşakabin Fiyatları

  • Beyaz profilli “teknesiz” Mika camlı duşakabin 
  • Mat krom profilli “Teknesiz” Mika camlı Duşakabin 
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” Mika Camlı Duşakabin 
Temiz ve düzenli bir banyo için, Banyonuzda mevcut olan duş alanına uygun Ölçü ve modelde Kaliteli Ekonomik Fonksiyonel Duşa kabin yapılmalıdır. 
Duşa Kabin Yaptırmanızın Sağladığı faydalar " Banyo yaparken etrafa su Sıçramasını önler, Banyonuzda bulunan diğer mobilyalarınızı korur ve temiz bir alan oluştur. Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Gerek banyonuzun temiz kalması, Gerekse de banyoda bulunan eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için duşakabin sistemleri, önem arz etmektedir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlik de Duş kabin çeşitleri oldukça çoğalmış durumdadır. Çok Fonksiyonlu Kompakt duşakabinler, Hidro masaj sistemli jakuzili duşakabinler ve banyo dekoruna uygun olabilecek renk ve desende üretilen cam duşakabinler gibi bir çok duşakabin çeşitleri mevcuttur.

Stasndart ölçü duşa kabinler her firmada mevcut olan genellikle 90x90 / 100x100 gibi ölçülerdir. Standart ölçü duşa kabin siparileri üretici firmalar tarafından genellikle stok ta bulundurulup müşteri talep ettiğinde en kısa sürede sevkiyatı yapılan ürünlerdir


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATLARI

İKİ DUVAR ARASI DUŞAKABİN

PLASTİK DUŞAKABİN