UCUZ DUŞ KABİNLERİ

UCUZ DUŞ KABİNLERİ

Ucuz Duş kabinleri Artık her evin ihtiyacı durumunda olan bir üründür. Yıkanmak temizlenmek insan için ne kadar gerekli ise banyolarımız için duş kabinleri de o kadar gereklidir. Duş kabinleri Banyoda bulunan eşyalarımızın sudan buhardan zarar görmesini engeller, suyun dışarıya saçılmasını engelleyip temiz bir ortama imkan sağlar.

En Ucuz Duş Kabinleri

Satışı yapılmakta olan onlarca model duş kabini bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en ucuz fiyata satılan ise mika camlı, beyaz profilli olan Duşa kabinlerdir.  Bu tür modellerin tekneli veya teknesiz olarak en ucuza satışının yapıldığı firma ise NOKTA DUŞAKABİN firmasıdır. Firmanın satışını yapmakta olduğu en ucuz duşakabin modellerini www.noktadusakabin.com web sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Bu sitede kapmayalı duş kabinleri yanı sıra onlarca çeşit ürün seçeneği ve fiyat bilgisi bulunmaktadır.

Duşakabin fiyat karşılaştırması

Ucuz duşakabin alırken yapacak olduğunuz fiyat karşılaştırması için firmanın 8 farklı kategoride 120 farklı model duş kabini satışı vardır. İster site içi karşılaştırma yapar karar verisiniz isterseniz de müşteri temsilcisi arayıp en ucuz duşakabin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

UCUZ DUŞAKABİN

İstanbul Bayrampaşa da Duşakabin imalatı ve satışı yapan firmamız duşakabin fiyatları konusunda sektöründe en ucuz duşakabin satışı yapan firmalardan birisidir. Bella seri kalın profil çerçeveli, teknesiz her ölçü ve modelde duşakabin üretimi yapan firmamız 9 faklı modelde ürünü tek fiyat kampanyası ile satışa sunmaktadır. İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj hizmeti veren firmamız montajını yapmış olduğu ürünler su sızıntısına karşı 2 yıl garanti vermektedir.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATLARI

İKİ DUVAR ARASI DUŞAKABİN

PLASTİK DUŞAKABİN